Pod Holubím vrchem - chata

Kod: 5258
Typ: chata
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Okres: Šumperk
Obec: Pod Holubím vrchem
Region: Českomoravská Vysočina

Cena od: 22330 Kč
Maximum osob: 8

Atraktivní chata v rekreačním areálu s venkovním zapuštěným bazénem, pod Holubím vrchem, 3 km od obce Maletín u Borušova a 25 km od hradu Bouzov na Českomoravské vrchovině.Celoročně, 5x chata 4+1 s max. 8 lůžky.Vybavená kuchyňka (el.sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice), obývací pokoj s BTV-SAT, krbem s krbovou vložkou s teplovzdušným rozvodem a se vstupem na zastřešenou terasu, 3 ložnice (1/2, 2/3), 2x koupelna se sprchovým koutem, 3x samostatné WC, v patře zastřešená terasa s posezením, topení kombinované (teplovzdušný krb, el. přímotopy), pračka. Volné prostranství, venkovní gril s posezením. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. V areálu společné: velké volné upravené prostranství, venkovní zapuštěný bazén 12,5x5x1,2 m se sprchou, velký zastřešený altán s malým občerstvením, krbem a posezením, ohniště s posezením, víceúčelové travnaté hřiště, zahradní posezení, dětský koutek (pískoviště, houpačky, skluzavka, ruské kuželky, stolní tenis), okrasné jezírko s rybkami. WI-FI připojení k internetu.Koupání v bazénu v areálu (venkovní bazén 12,5x5x1,2 m ve vzdálenost od objektu 50 m), četné rybníky (nejbližší 200 m) s možností koupání a rybaření v okolí, tenisové kurty 2 km, možnost celoročního rybaření v soukromém rybníku. Spotrovní areál v Moravské Třebové 14 km (aquapark, tenisové kurty, zimní a fotbalový stadion). Krytý bazén, sauna a fitness ve Svitavech 20 km. Zimní sporty: 3 lyžařské vleky, nejbližší lyžařské středisko Kladky 30 km, běžecké tratě v okolí.Restaurace v areálu (jen pro větší akce), další 800 m, obchod 3 km.

Poznámka k ceně

3190,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie a otopu. SUPER CENA. Silvestr: 3490,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie a otopu. Min. platba za 5 dní.

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Ověření termínu - rezervace

Požadovaný termín od: